با حضور وزیر ارتباطات؛

راه اندازی پروژه گازرسانی به ریجاب

راه اندازی پروژه گازرسانی به ریجاب عصر لینک: کرمانشاه پروژه گازرسانی به شهر ریجاب و 27 روستای شهرستان دالاهو با حضور وزیر ارتباطات راه اندازی شد.


ناصر حسینی سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه، امروز(چهارم اسفند) در این مراسم با اشاره به وضعیت خوب گازرسانی در استان اظهار داشت: هم اکنون ضریب نفوذ گاز استان در بخش شهری به بالای ۹۹ درصد و در بخش روستایی به ۹۲ درصد رسیده که بالاتر از میانگین کشور است.
حسینی اشاره کرد: هم اکنون از ۳۵ شهر استان به ۳۳ شهر گازرسانی شده است.
وی اشاره کرد: تنها دو شهر سومار و ازگله باقی مانده که سومار قابلیت گازرسانی نداشته و گازرسانی به ازگله هم در دستورکار است که تا آخر سال آینده انجام می گیرد.
وی به وضعیت گازرسانی به روستاهای استان هم اشاره و اضافه کرد: از ۲۵۴۵ روستای استان، ۲۳۰۵ روستا قابلیت گازرسانی دارد که از این تعداد ۲۰۲۱ روستا از نعمت گاز بهره مند شده اند.
وی اشاره کرد: اکنون سه شهرستان گیلانعرب، روانسر و سنقر و کلیایی در استان کرمانشاه در بحث بهره مندی گاز در وضعیت "سبز" قرار دارند.
حسینی اظهار داشت: علاوه بر اینها ۳۱۰۰ واحد صنعتی هم در استان گازرسانی شده اند.
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه اظهار داشت: امسال یک شهر، ۲۳۰ روستا و ۳۰۳ واحد صنعتی در استان با صرف اعتبار بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان از نعمت گاز بهره مند شدند.
وی ادامه داد: در استان کرمانشاه ضریب نفوذ گاز در شهرستان دالاهو پایین بود که با گازرسانی به شهر ریجاب در جمعیت شهری از ۶۹ درصد به ۱۰۰ درصد رسیده و با گازرسانی به ۲۷ روستا از ۳۲ درصد به ۴۲ درصد رسیده است.
سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه با اشاره به وجود ۱۳۹ روستا در شهرستان دالاهو، اظهار داشت: از این تعداد ۱۳۰ روستا قابلیت گازرسانی دارند که تا حالا ۷۵ روستا گازرسانی شده و گاز رسانی به ۵۴ روستای دیگر در دستورکار است.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی انجام شده به یاری خداوند تا آخر سال آینده پرونده گازرسانی شهرستان دالاهو را می بندیم.
به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، پروژه گازرسانی شهر ریجاب و ۲۷ روستای شهرستان دالاهو با صرف اعتبار ۶۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید که با اجرای این پروژه ها بیش از ۲۲۰۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.1401/12/05
10:46:53
0.0 / 5
247
تگهای مطلب: وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب