اپلیکیشن کاری فیسبوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می شود

اپلیکیشن کاری فیسبوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می شود به گزارش عصر لینک فیسبوک محصول Workplace را که نسخه متمرکز به کار اپلیکیشن اجتماعی خود است، با اپلیکیشن همکاری Teams مایکروسافت یکپارچه می کند تا کاربران بهتر بتوانند بین دو پلت فرم اطلاعاتشان را به اشتراک گذارند.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، این تغییر به کاربران امکان می دهد محتوای فیدخبری Workplace و محتوای گروههایش را با پلت فرم Teams مایکروسافت به اشتراک گذارند. کاربران می توانند به زودی ویدئوهای Teams را در گروه های Workplace نمایش دهند.

ابزارهای دورکاری به جزء مهمی برای شرکتها در دوران پاندمی کووید ۱۹ تبدیل گشته است. اوجوال سینگ، مدیر Workplace در مصاحبه ای اظهار نمود: باید بتوانید با کارمندان در جایی هستند و هر کاری که انجام می دهند و در هر پلتفرمی که بیشتر از آن استفاده می نمایند، ملاقات کنید. وی اظهار نمود که یکپارچه سازی تا حدود زیادی مشتریان هر دو محصول را مد نظر گرفته است.

اپلیکیشن Workplace که فیسبوک از آن بعنوان بُرد پیام رسانی داخلی استفاده می نماید، پنج سال پیش خارج از شرکت افتتاح شد. این نرم افزار توسط شرکتهایی شامل والمارت و دِلیوِرو استفاده می شود. فیسبوک اعلام نموده است که هفت میلیون مشترک پولی در این سرویس وجود دارند.

مایکروسافت و فیسبوک که به تازگی نام خویش را به مِتا تغییر داده است تا تمرکز فعالیت خود به دنیای مجازی را منعکس کند، هر دو درحال ساخت راهکارهای حقیقت مجازی برای دورکاری هستند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت هفته گذشته اعلام نمود پلت فرم مجازی Mesh را سال آینده به Teams می آورد. فیسبوک به تازگی نسخه آزمایشی بتای برنامه دورکاری Horizon Workrooms را برای کاربران هدست حقیقت مجازی خود عرضه نمود.

منبع:

1400/08/22
11:01:24
0.0 / 5
140
تگهای مطلب: ابزار , اپلیكیشن , سرویس , كاربر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب