دروغگویی اپل، آمازون و مایکروسافت در مورد مقابله با گرمایش زمین

دروغگویی اپل، آمازون و مایکروسافت در مورد مقابله با گرمایش زمین عصر لینک: اپل، آمازون، مایکروسافت و دیزنی همچون شرکت های بزرگی هستند که به شدت با طرحی برای مقابله با گرمایش زمین در کنگره آمریکا مخالف هستند.به گزارش عصر لینک به نقل از انگجت، بااینکه تمامی این شرکتها مدعی انجام اقداماتی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای بوده و وعده داده اند برای حفاظت از محیط زیست تلاش کنند، اما در عمل از گروههای لابی و سازمان های مخالف طرح مقابله با گرمایش زمین پشتیبانی می کنند.
اتاق تجاری آمریکا، میزگرد کسب وکار و ائتلاف میزان سه گروه لابی و تجاری هستند که با لایحه بودجه ۳ تریلیون دلاری دموکرات ها که شامل اقداماتی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است، مخالف هستند. اتاق تجاری، بزرگترین گروه لابی در ایالات متحده، تصریح کرده تمام تلاش خودرا به عمل می آورد تا از تصویب این لایحه که موجب افزایش مالیات و از میان رفتن فرصت های شغلی می شود، پیشگیری کند. هیئت مدیره این گروه شامل مدیرانی از خطوط هوایی یونایتد و مایکروسافت است.
در گروه میزگرد کسب وکار هم مدیران شرکت های اپل، گوگل، آمازون و آلفابت حضور دارند. این گروه نیز نسبت به طرح مورد اشاره به شدت اظهار نگرانی کرده است. در ائتلاف میزان نیز دیزنی و وریزون حضور دارند.
اقدامات گروههای لابی مذکور که در کوشش برای کنار گذاشتن این لایحه هستند، با تلاش شرکت های فناوری عضو آنها برای مقابله با گرمایش زمین در تضاد است. اپل، گوگل و مایکروسافت همه از توافق پاریس حمایت کردند و اپل و مایکروسافت قول دادند تا سال ۲۰۳۰ انتشار گاز دی اکسید کربن در جو زمین را به صفر برسانند.


منبع:

1400/07/11
10:08:43
0.0 / 5
214
تگهای مطلب: فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب