معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر

معرفی برچسب جدید برای شناسایی بات های خوب در توییتر به گزارش عصر لینک توییتر قابلیت جدیدی معرفی نمود که به حسابها امکان می دهد با افزودن یک برچسب به پروفایلشان، خویش را بعنوان بات مشخص کنند.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، این توانایی طراحی شده تا به افراد کمک نماید حسابهای اتومات مانند بات هایی که اخبار، اعلامیه های خدمات عمومی و سایر اطلاعات را بازنشر می کنند را از حسابهایی که توسط افراد واقعی اداره می گردند، بهتر تشخیص دهند. با این وجود برای شناسایی بات های بدی که خویش را جای افراد واقعی جا می زنند و اغلب برای انتشار اطلاعات نادرست استفاده می شوند، طراحی نشده است.

شرکت توییتر سالهاست که به دنبال برچسب زدن بات ها بوده است. زمانی که در سال ۲۰۱۸ در یک جلسه کمیته اطلاعات سنا از جک دورسی، مدیرعامل توییتر درباره بات ها پرسش شد، وی پذیرفت که توییتر باید در این حوزه تلاش کند و این شرکت به دنبال شناسایی بات ها در حد توان است با این وجود اذعان کرده بود که شناسایی بات ها کار دشواری است.

این شرکت سال قبل سرانجام برنامه هایش در اینباره را جدی کرد و اعلام نمود قابلیتهای جدیدی معرفی می کند که به کاربران امکان می دهد حسابهای در ارتباط با افراد واقعی را از حسابهای اتوماتیک تشخیص دهند. توییتر هنگامی که در ماه مه سیستم احراز هویت را راه اندازی نمود، به کاربران خاطرنشان کرد بزودی راههای دیگری برای شناسایی انواع مختلف حسابها مانند برچسب برای بات ها عرضه خواهد نمود.

اکنون توییتر اعلام نموده برچسب Automated Account که بات های خوب را شناسایی می کند برای بیشتر از ۵۰۰ حساب طراح قابل دسترس خواهد بود. این گروه قابلیت را آزمایش کرده و قبل از عرضه گسترده، بازخورد عرضه می کند. تا وقتی که این توانایی در مرحله آزمایشی است، استفاده از آن الزامی نخواهد بود.

با این حال توییتر سال قبل هنگامی که سیاست طراح خویش را بروزرسانی کرد، از طراحان خواست در پروفایل یا در قسمت بیو مشخص کنند که آیا حسابشان یک بات است، چه حسابی است و چه کسی پشت پرده فعالیت دارد. برچسبهای حساب به طراحان اجازه می دهد به جای نوشتن دستی اطلاعات خود در قسمت بیو، راحتتر از سیاست مذکور تبعیت کنند.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، توییتر مشخص نکرد چه زمانی برچسب Automated Account را جهت استفاده گسترده عرضه خواهد نمود.
1400/06/22
10:56:53
0.0 / 5
209
تگهای مطلب: خدمات , سیستم , كاربر , وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب