بیانیه شرکت مخابرات ایران در پشتیبانی از وزیر پیشنهادی ارتباطات

بیانیه شرکت مخابرات ایران در پشتیبانی از وزیر پیشنهادی ارتباطات شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه ای از وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات حمایت کرد.به گزارش عصر لینک به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، حالا که ایران اسلامی در وضعیت سخت از لحاظ درگیری با بیماری کرونا و مسائل اقتصادی قرار گرفته، رفع و ارتقاء نیازهای ارتباطی ذینفعان این حوزه با اهمیت می تواند زمینه رفع و کاهش بحران های پیش رو را در پی داشته باشد.
در شرایط فعلی، تسریع در انتخاب کابینه دولت سیزدهم ( برگرفته از افراد کاربلد و متخصص) بسیار حیاتیست و می تواند در روند تصمیم سازی و اجرا، موثر باشد.
بی شک حضور وزیری، متخصص و کارآمد در رأس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حائز اهمیت می باشد، تا بتواند با بهره گیری از دانش فنی، مدیریت کارآمد و بازنگری در مقررات و مصوبات ناکارامد سالهای قبل، بازار ICT کشور را رونق بخشد.
براین اساس، شرکت مخابرات ایران بعنوان با اهمیت ترین و بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، که نقش مهمی در تامین نیازهای ارتباطی همه ذینفعان حوزه ict کشور را دارد از معرفی عیسی زارع پور، بعنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم، حمایت می کند.
امید است با این انتخاب از طرف مجلس محترم شورای اسلامی، دریچه روشنی در تسهیل ارتباطات کشور فراهم گردد و توسعه ارتباطی به مفهوم حقیقی کلمه، از تبلیغات سیاسی عبور کرده وهرچه بیشتر به کسب و کارهای مردم راه یابد.
عیسی زارع پور ۴۱ ساله است، این وزیر جوان، لیسانس مهندسی نرم افزار، فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر و دکترای علوم کامپیوتر دارد.
در رزومه کاری عیسی زارع پور، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
* بنیان گذاری و ریاست مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (در سالهای ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۰)به عنوان نخستین نهاد حاکمیتی فعال و سیاست گذار در زمینه فضای مجازی)
* مشاور چندین وزیر در دولت های نهم و دهم همچون وزیر ارتباطات، وزیر بهداشت (در حوزه آی تی)
* معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری
* مجری طرح شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی (با حکم معاون وقت علمی فناوری رییس جمهور)
* عضو کمیسیون ملی یونسکو
* نماینده وزارت ارشاد
* عضو کمیسیون فناوری دولت در دولت دهم1400/05/23
12:08:17
0.0 / 5
392
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب