در گزارش عصر لینك عنوان شد؛

مشكل اینترنت در اردبیل ناشی از قطعی های مكرر برق است

مشكل اینترنت در اردبیل ناشی از قطعی های مكرر برق است مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهار داشت: مشکلی که در اینترنت و دسترسی هموطنان به شبکه های مختلف ارتباطی وجود دارد، ناشی از قطعی مکرر برق است.بهروز رزمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: در ایام اخیر و به دنبال قطعی مکرر برق ما شاهد عدم سرویس دهی مناسب دکل های ارتباطی در سطح استان و قطعی های مکرر اینترنت برای شهروندان بودیم که مشکلات و دغدغه هایی را برای هموطنان به وجود آورده است.
وی خاطرنشان کرد: با حل مشکل قطعی برق و پایداری شبکه نیرورسانی امیدواریم گرفتاری به وجود آمده در قطعی مکرر اینترنت و سایت های بی. تی. اس برطرف شده و شرایط مساعدی را برای خدمات رسانی به شهروندان شاهد باشیم.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل به گله مندی عده ای از هموطنان در ارتباط با قطعی های مکرر اینترنت و اختلال در کسب و کار آنها اظهار داشت: ما هم به اهمیت برقراری ارتباطات و فناوری های نوین آگاه هستیم و با پیگیری هایی که از راه شرکت برق انجام می دهیم، امیدواریم شرایط مناسبی را در پایداری نیرورسانی به این دکل ها شاهد باشیم.
رزمی ذخیره نیروی مورد استفاده این دکل ها و سایت های بی. تی. اس را با باتری های شارژی و پشتیبان تا هشت ساعت اعلام نمود و اضافه کرد: با عنایت به این که قطعی های برق در ایام گذشته مکرر و هر دو ساعت به دو ساعت اتفاق افتاده، امکان شارژ باتری سیستم بی. تی. اس وجود نداشته و از همین رو ما قطعی ارتباطات و دسترسی به اینترنت را در سطح استان شاهد بودیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: همین مبحث سبب شده تا بعضی از هموطنان که از اینترنت ثابت خانگی استفاده می کردند، با قطع برق به اینترنت تلفن همراه روی آورند که این مورد به اختلال شبکه اینترنت تلفن همراه منجر شده و گرفتاری ها را چندین برابر کرده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل افزود: حجم ترافیک تلفن همراه بالا رفته و همین مبحث به کاهش سرعت اینترنت در طول روز منجر شده که ضروریست با برنامه ریزی دقیق در این حوزه و با حل مشکل خاموشی های برق بتوان به پایداری شبکه ها و سایت های بی. تی. اس دست پیدا کرد.

1400/04/17
13:29:04
0.0 / 5
439
تگهای مطلب: اینترنت , خدمات , سرویس , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب