تماس ویدیویی گروهی به تلگرام افزوده شد

تماس ویدیویی گروهی به تلگرام افزوده شد به گزارش عصر لینک انتظار برای تماس ویدیویی گروهی در تلگرام سرانجام به سر آمد و در جدید ترین نسخه iOS، اندروید و دسکتاپ این برنامه پیامرسان کابران می توانند چت صوتی گروهی را به تماس های کنفرانس ویدیویی تبدیل کنند.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، کاربران می توانند فید ویدیویی یک شخص را در صفحه خود پین کنند تا هر فرد جدیدی هم به تماس ویدیویی پیوست افراد مورد نظرشان همچنان به سادگی دیده شوند. کاربران همینطور می توانند فید دوربین و صفحه خویش را همزمان به اشتراک گذارند.

در بروزرسانی جدید تلگرام، تماس های ویدیویی گروهی به ۳۰ نفر اولی که به چت ویدیویی ملحق می شوند، محدود است اما تلگرام اعلام نموده که این تعداد بزودی افزایش پیدا خواهد نمود چونکه این پیام رسان درحال توسعه چتهای صوتی برای پشتیبانی از رویدادهای زنده و قابلیتهای جدید دیگر است. کاربران می توانند در تماس های ویدیویی گروهی در تلفنشان و همینطور تبلتها و کامپیوتر ها شرکت نمایند. در تبلتها و کامپیوتر ها تلگرام از صفحه نمایش بزرگتری که این دستگاهها دارند بهره برده و دید بهتری از آنچه در جریان است برای کاربران فراهم می آورد. بخصوص در تبلتها کاربران می توانند پنلی را باز کنند تا صفحه نمایش تقسیم بندی شده و شبکه ای از شرکت کنندگان تماس ویدیویی و لیست افرادی که در تماس حضور دارند را مشاهده کنند.

بر اساس گزارش انگجت، حتی بدون در نظر گرفتن اینکه تلگرام تماس ویدیویی گروهی را بسیار دیرتر از خیلی از رقیبانش عرضه نمود، زمان زیادی طول کشید تا این توانایی به این پیام رسان محبوب اضافه شود. تلگرام در آوریل سال ۲۰۲۰ اعلام نموده بود تماس ویدیویی گروهی را در اواخر همان سال عرضه خواهد نمود. اما سال ۲۰۲۰ به پایان رسید بدون اینکه چنین اتفاقی روی دهد. سپس دقیقا یک سال بعد از وعده تلگرام در این خصوص، پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام اظهار داشت: این شرکت ابزار مذکور را در ماه مه عرضه می کند. تلگرام به این تاریخ هم نرسید اما بالاخره تماس ویدیویی گروهی را به کاربرانش عرضه نمود.

منبع:

1400/04/05
20:17:19
0.0 / 5
538
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب