مدیر اجرایی الكامپ:

بخش هایی از نمایشگاه الكامپ به صورت غیرحضوری

بخش هایی از نمایشگاه الكامپ به صورت غیرحضوری مدیر اجرایی الکامپ اظهار داشت: بخش هایی از این نمایشگاه علاوه بر برگزاری حضوری به صورت آنلاین هم برگزار می گردد و این سبب خواهد شد تا تعداد مخاطبان بیشتری از رویدادهای جانبی آن استفاده کنند.


به گزارش عصر لینک به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری، محمد ثروثی مدیر اجرایی الکامپ درباره حضور فعالان حوزه فاوا در این نمایشگاه اظهار داشت: تابحال شاهد استقبال خوب و مؤثر شرکتهای تخصصی، اپراتورها و استارت آپ ها از الکامپ بوده ایم که با عنایت به ادامه ثبت نام؛ در ایام آتی گزارش های آن عرضه خواهد شد. وی ادامه داد: این نمایشگاه را سازمان نظام صنفی کامپیوتری تهران از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مورد نظارت ستاد ملی مقابله با کرونا که برای کلیه نمایشگاه ها وجود دارد برگزار می نماید.ثروتی درباره اهمیت برگزاری الکامپ اظهار داشت: صنعت فاوا ابزار مهم و مؤثری جهت مقابله با کرونا به حساب می آید و در این دوران شرکتهای گوناگونی ابتکارات و نوآوری هایی داشته اند که عرضه آنها در نمایشگاه الکامپ موضوعیت داشته و تقاضاهای گوناگونی هم برای حضور در این نمایشگاه وجود داشت. مدیر اجرایی الکامپ تصریح کرد: از طرفی تیرماه موعد برگزاری نمایشگاه الکامپ است و از نمایشگاه قبلی هم حدود ۲۴ ماه گذشته است که نیاز صنعت فاوا و مجموعه های استارت آپی به حضور در نمایشگاه ها به شدت احساس می شد و بنابراین بر مبنای تقویم مصوب شرکت نمایشگاه ها، مبادرت به تعیین این تاریخ شد.

ثروتی اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه ها در اغلب شهرهای کشور بخصوص در تهران از چندین هفته قبل مجدداً شروع شده است و در هفته های گذشته چندین نمایشگاه برگزار شده که در آن شیوه نامه بهداشتی مورد تأیید ستاد ملی مقابله با کرونا اعمال شده است. ضمن این که باید توجه داشته باشیم که هم اکنون مجتمع های تجاری، مراکز اقتصادی و وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو فعال بوده و خود مردم مستقیماً مبادرت به رعایت شیوه نامه ها بهداشتی می کنند. مدیر اجرایی الکامپ با تکیه بر این که باید ضرورت تداوم کسب و کارها و تقویت آنها هم زمان با رعایت شیوه نامه ها را در وضع کنونی کشور مدنظر قرار دهیم، افزود: سال جاری علاوه بر سالن های شرکتهای فاوا و اپراتورها، حضور اکوسیستم نوآوری شامل استارت آپ ها و شرکتهای دانش بنیان را در بخش الکام استارز خواهیم داشت و الکامپ سال جاری از حمایت ویژه معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران برخوردار می باشد. مدیر اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و ششم ضمن اشاره به موارد رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار داشت: در نمایشگاه این دوره، از بازدیدکنندگان تخصصی استقبال به عمل خواهد آمد. سیستم تهویه هوا تقویت شده و جریان هوا بهتر از سالهای گذشته است. بسته های بهداشتی در زمان ورود به بازدیدکنندگان تخصصی داده خواهد شد و در ورودی سالن ها هم دروازه های ضدعفونی کننده تعبیه شده است. وی ادامه داد: از تمامی بازدیدکنندگان تب سنجی می شود و ورود افراد بدون ماسک به تمامی فضاها ممنوع می باشد و رعایت فاصله اجتماعی هم کنترل می شود.ثروتی درباره دیگر تدابیر اتخاذ شده در الکامپ سال جاری اظهار داشت: در بخش غرفه سازی ها هم شیوه نامه های خاصی مانند عدم وجود فضاهای بسته و مسقف، رعایت فاصله های اجتماعی، شیلدهای روی کانترها و سایر موارد وجود دارد که شرکتهای غرفه ساز ملزم به رعایت آنها هستند.

مدیر اجرایی الکامپ تصریح کرد: بخش هایی از نمایشگاه علاوه بر برگزاری حضوری به صورت آنلاین و مجازی هم برگزار می شود و این سبب می شود تعداد مخاطبان بیشتری از نمایشگاه و رویدادهای جانبی آن استفاده کنند و دستگاههای دولتی هم در این نمایشگاه به معرفی آخرین خدمات خود خواهند پرداخت.

ثروتی از شرکت ها و استارت آپ ها دعوت کرد که با رفتن به سایت نمایشگاه الکامپ نسبت به ثبت نام و حضور در این نمایشگاه در موعد مقرر اقدام نمایند.

1400/03/26
22:40:36
0.0 / 5
649
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب