ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه همكاری ها

ایرانسل و بانك پارسیان در راه توسعه همكاری ها عصر لینک: ایرانسل و بانک پارسیان بر هم افزایی و توسعه همکاری ها تاکید کردند.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، مدیران عامل ایرانسل و بانک پارسیان، روز سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰، در محل ساختمان مرکزی بانک پارسیان، دیدار کردند. در این جلسه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و مهندس حبیب فرجام قائم مقام معاون مالی ایرانسل و نیز دکتر کوروش پرویزیان مدیرعامل و مهندس عباس خسروانی معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک پارسیان، دکتر حمید توفیقی مدیرعامل گروه داده پردازی پارسیان و مهندس احمد جعفری مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان حضور داشتند. در این دیدار، دو طرف بر توسعه همکاری ها و هم افزایی در امتداد توسعه زمینه های مشترک خدمات رسانی تاکید کردند.
ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، طی بیش از ۱۴ سال حضور در عرصه ارائه خدمات ارتباطی ایران، موفق شده تا با انحصار زدایی از این عرصه، خدمات نوین تلفن همراه، همچون اینترنت پرسرعت همراه و ثابت را به مشترکان خود ارائه کند و با ارائه زیرساخت ارتباطی برمبنای تازه ترین فناوری های ارتباطی جهانی، همچون شبکه نسل پنجم تلفن همراه (۵G)، تجربه سریع ترین و تازه ترین شبکه تلفن همراه را برای مشترکان خود به ارمغان آورد و از توسعه کسب وکارهای نوپای ایرانی بر این بستر نیز حمایت کند. بانک پارسیان از اسفند ماه ۱۳۸۰، با هدف توسعه اقتصادی بوسیله گسترش فعالیت در بخش صنایع، با فراهم آوردن امکانات، تسهیلات و تدوین و اشاعه ابزارهای مالی و پولی نوین، همین طور تامین مالی برای زیربخش های ساخت، تجارت و مصرف، در شبکه بانکی کشور درحال فعالیت است.

1400/03/16
16:04:45
0.0 / 5
1018
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب