تحقق جایگاه واقعی پست در اقتصاد ملی

تحقق جایگاه واقعی پست در اقتصاد ملی به گزارش عصر لینک مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم انعقاد تفاهم نامه پست بانک اظهار داشت: همکاری شرکت ملی پست و بانک ها در ارائه خدمت به مشتریان، جایگاه واقعی پست را در اقتصاد ملی تحقق می بخشد.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، رمضانعلی سبحانی فر در آیین انعقاد تفاهم نامه پست و پست بانک که بامداد امروز نهم خرداد ۱۴۰۰ با حضور بهزاد شیری مدیرعامل شرکت پست بانک انجام شد، شبکه پستی کشور را دارای ظرفیت هایی بی شمار برای ارائه خدمات اجرائی به نیابت از بانک ها در سراسر کشور دانست.
وی با اشاره به قانون برنامه ششم توسعه کشور با موضوع واگذاری خدمات نیابتی در امتداد تحقق دولت الکترونیک و همین طور دستاوردهای مثبت همکاری پست با سایر بانک ها، عنوان کرد: برون سپاری خدمات فیزیکی بانک ها به پست از زمینه های مهم همکاری دو مجموعه است.
معاون وزیر ارتباطات، خدمات گسترده پست در سراسر کشور خصوصاً مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را تصریح کرد و اظهار داشت: ارائه خدمات بانکی به کمک پست در محل سکونت مشتریان گامی مهم در امتداد ارائه خدمات مطلوب تر و رضایت بخش است که تاثیر به سزایی در کاهش هزینه ها دارد.
سبحانی فر خدماتی از قبیل احراز هویت مکانی، افتتاح حساب، توزیع کارت های مشتریان، ارسال دسته چک و توزیع اخطاریه ها و ابلاغیه ها، استفاده از زیرساخت شبکه پرداخت بانکداری الکترونیک توسط موزعین شرکت ملی پست و بهره برداری از ظرفیت شرکت های پرداخت الکترونیک psp طرف قرارداد با پست بانک را همچون مفاد این تفاهم نامه برشمرد.
مدیرعامل شرکت پست بانک نیز ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه، با اشاره به جایگاه مهم پست بعنوان سازمانی امانتدار که مورد اعتماد جامعه است، اظهار داشت: باوجود تحولات عصر حاضر و ظهور فضای دیجیتال، پست نه فقط جایگاه خودرا از دست نداد، بلکه با انجام ماموریت های جدید همراه با ارزش افزوده های بیش تر، دستاوردهای بهادار ای را برای کشور رقم زد که بعنوان بازوی اصلی حاکمیت و در کنار مردم، اطمینان خاطر بیش تری را در جامعه، نهادینه ساخت.


راه اندازی روستا بازار در دستور کار قرار دارد
علیرضا زرگوش -عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست- نیز در مراسم امضای تفاهمنامه با پست بانک با اشاره به این که بر اساس گزارش ها هم اکنون حدود ۲۵ میلیون جمعیت روستایی در کشور وجود دارد و دارا بودن حساب پست بانک سرپرستان خانوارهای روستایی، اظهار داشت: هم اکنون برنامه راه اندازی روستا بازار را در دستور کار قرار داده ایم که هم می تواند کسب وکار روستائیان را رونق ببخشد و هم اقدامی در راه افزایش فعل و انفعالات مالی در روستاهاست.
وی با اشاره به اتمام مدت زمان آزمایشی اساسنامه پست بانک بعنوان بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواهان تجمیع حساب های تمامی شرکتهای تابعه وزارت ارتباطات در اصلاح جدید اساسنامه پست بانک شد و اشاره کرد: اگر مجوز جابه جایی حساب در قالب یک مصوبه از بانک مرکزی ستاندن شود نقش پست در حوزه رونق کسب وکارها افزایش خواهد یافت.
بهزاد شیری-مدیرعامل شرکت پست بانک- نیز حضور شرکت ملی پست را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تصریح کرد و اظهار داشت: پست بعنوان بزرگترین متولی لجستیک کشور می تواند در رفاه حال روستاییان و گسترش اشتغال و کسب وکارهای خانگی با کمک پست بانک نقشی مهم ایفا کند.
وی خواهان سرعت بخشی به اجرای این تفاهم نامه شد و اضافه کرد: همکاری شرکت ملی پست و پست بانک در ارائه خدمت به مشتریان، تجربه ای است که رضایتمندی مخاطبان را در پی دارد.
منبع:

1400/03/10
11:46:40
0.0 / 5
597
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب