هزینه پیامك بانكهای دولتی هم زیاد شد

هزینه پیامك بانكهای دولتی هم زیاد شد به گزارش عصر لینک درحالیکه پیش از این، طبق گفته دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی هزینه سرویس پیامک در این بانک ها همچنان حداکثر ۱۵ هزار تومان است و برنامه ای برای افزایش این هزینه وجود ندارد، بررسی های از آن حکایت می کند که بعضی از بانکهای دولتی هزینه سرویس پیامکی خویش را افزایش داده اند.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، پیش از این بعضی از بانکهای خصوصی مبادرت به افزایش هزینه سرویس پیامکی خود از ۱۵ به ۳۰ هزار تومان کردند که دلیل آن افزایش هزینه دریافتی شرکت مخابرات اعلام گردید.
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در واکنش به این مورد اظهار داشت که هنوز تصمیمی برای افزایش هزینه سرویس پیامکی بانک ها گرفته نشده است اما احتمال اینکه در آینده نزدیک این نرخ به علت هزینه های بانک ها در این حوزه افزایش یابد، وجود دارد.
بعد از این، حالا بعضی از بانکهای دولتی هم با ارسال پیامک به مشتریان خود اعلام نموده اند که به منظور ارسال پیامک تراکنش های واریز و برداشت از حساب شما مبلغ ۲۰ هزار تومان برای کارمزد سالانه کسر می شود.
پیگیری های ایسنا از بانک تجارت در این حوزه از آن حکایت می کند که با افزایش تورم، هزینه ها و مجوزهای بانک مرکزی این افزایش ۱۰ هزار تومانی در هزینه سرویس پیامکی این بانک صورت گرفته است.
پیش از این بانک تجارت برای سرویس پیامکی خود از مشتریان ۱۰ هزار تومان دریافت می کرد که حالا این مبلغ به ۲۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است.
از طرفی، پیگیری های ایسنا از شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی برای دریافت جزئیات مربوطه و اینکه آیا مجوز افزایش هزینه سرویس پیامکی به بانک ها داده شده است یا خیر؟ بی پاسخ ماند و این شورا تابحال پاسخی در این راستا نداده است.
لازم به ذکر است که بانک ها دلیل افزایش هزینه سرویس پیامکی خود افزایش هزینه بانک ها چون هزینه مخابرات می دانند، درحالیکه طبق گفته رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزایش قانونی و منطقی تعرفه با عنایت به شرایط در حال پیگیری است و هنوز اجرا نشده است.1400/02/21
10:48:49
0.0 / 5
581
تگهای مطلب: سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب