صرفه جویی بیشتر از یك میلیارد دلاری گوگل از دوركاری

صرفه جویی بیشتر از یك میلیارد دلاری گوگل از دوركاری به گزارش عصر لینک با رفع محدودیتهای کرونایی افراد بیشترین به رزرو آنلاین سفر و هتلها می پردازند که برای کسب و کار تبلیغات گوگل بسیار عالی است و همزمان کارمندان گوگل از خانه کار می کنند و با پول این شرکت به سفر نمی روند و این مورد هم برای کسب و کار گوگل خوب است.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، شرکت آلفابت که شرکت مادر گوگل است، در سه ماهه نخست سال میلادی جاری در هزینه های در ارتباط با تبلیغات، سفر و سرگرمی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۶۸ میلیون دلار صرفه جویی کرد که عموما نتیجه کووید ۱۹ بود.

بر مبنای سالانه این میزان صرفه جویی بیشتر از یک میلیارد دلار خواهد بود. در واقع آلفابت در گزارش سالانه ای که اوایل سال جاری منتشر کرد، اعلام نمود هزینه های تبلیغات و کمپینها به میزان ۱.۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ کاهش پیدا کرد چونکه این شرکت هزینه ها را کم کرد و کمپینها را متوقف یا باردیگر برنامه ریزی کرد و به علت پاندمی، برگزاری بعضی از رویدادها را به شکل دیجیتالی تغییر داد. هزینه های سفر و سرگرمی به میزان ۳۷۱ میلیون دلار کاهش پیدا کرد.

این صرفه جویی خیلی از هزینه هایی که در ارتباط با استخدام هزاران کارمند بیشتر بود را جبران کرد و احتیاط بر مبنای شرایط پاندمی به این شرکت اجازه داد با وجود افزایش ۳۴ درصدی درآمد، هزینه های بازاریابی و اداری خویش را در سه ماهه نخست ثابت نگه دارد.

گوگل برای مزایایی مانند میزهای ماساژ، غذاهای تهیه شده و سرگرمیهای شرکتی مشهور است که الهام بخش عمده فرهنگ کار سیلیکون ولی شده است اما اغلب کارکنان گوگل از مارس سال ۲۰۲۰ به صورت دورکاری و بدون دسترسی به این مزایا کار کرده اند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با این وجود گوگل می خواهد اواخر سال جاری کارمندانش را به دفتر بازگرداند. روث پورات، مدیر مالی این شرکت به سرمایه گذاران اعلام نمود گوگل در حال برنامه ریزی یک مدل هیبریدی است و می خواهد کارکنانش را در فضایی قرار دهد که فشردگی کمتری نسبت به گذشته دارد. پورات همینطور اظهار داشت: گوگل به سرمایه گذاری در مستغلات در سرتاسر جهان ادامه خواهد داد.
1400/02/13
10:46:20
0.0 / 5
499
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب