محبوب ترین اپلیكیشن های موبایلی سال 2021 كدامند؟

محبوب ترین اپلیكیشن های موبایلی سال 2021 كدامند؟ عصر لینک: تازه ترین لیست 10 اپلیکیشن محبوب که برای کاربران اندروید و iOS موجود است، توسط وب سایت نت سولوشنز منتشر گردید.به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، اپلیکیشن های موبایل چند سالی است که در مرکز نوآوری قرار گرفته اند و با بازار رو به رشد، فناوریهای پیشرفته ای که در راهند و تحول رفتار مصرف کننده، اپلیکیشن های موبایل به کسب و کارها کمک می کنند مناسب و رقابتی بمانند. بعضی از محبوب ترین اپلیکیشن های موبایل زندگی میلیونها نفر را در سرتاسر جهان راحتتر کرده اند. ای مارکتر برآورد کرده که بزرگسالان آمریکایی به صورت متوسط بیشتر از چهار ساعت را صرف اینترنت موبایل می کنند و ۸۸ درصد این زمان در اپلیکیشنهاست.

اگر کسب و کارها می خواهند مشارکت خوب از موبایل را تضمین کنند، باید اپلیکیشن های خویش را طراحی نموده و تجربه کاربری منحصری را فراهم نمایند. متاسفانه اغلب اپلیکیشن های دانلودی موفق نیستند و برخی از آنها عملکرد ضعیفی دارند و تنها معدودی از اپلیکیشن هایی که مفید و منحصرند، مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار می گیرند. اینها اپلیکیشن هایی هستند که انقلاب دیجیتالی را با خود به همراه می آورند.

محبوب ترین اپلیکیشن های سال ۲۰۲۱

۱- اوبر

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: پرداخت در هر سفر

اوبر بزرگترین اپلیکیشن خدمات تاکسی آنلاین است که بیشتر از ۱۰۳ میلیون کاربر فعال در ۴۰۰ شهر در ۷۰ کشور دنیا دارد. اوبر یک پلت فرم مبتنی بر فناوری است که امکان تماس میان رانندگان و مسافران را فراهم می آورد. این سرویس با مرتبط کردن درگاههای پرداخت به کارت اعتباری یا بدهی و کیف پولی دیجیتالی، خدمات پرداخت را ساده کرده است. به علاوه در هر سفر، راننده و مسافر به یکدیگر امتیاز داده و نظرشان را به اشتراک می گذارند.

۲- اینستاگرام

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: رایگان

اینستاگرام راهی برای اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوها برای کاربران فراهم می آورد و از سال ۲۰۱۰ که برای اولین بار ارائه شد، در بین اپلیکیشن هایی قرار داشته که پیوسته به محبوبیتشان اضافه می شود. این اپلیکیشن در فضای شبکه اجتماعی، فرصتهای بازاریابی دیجیتالی از راه تبلیغات و ابزارها فراهم نموده است. اینستاگرام در طول سالیان متمادی به یکی از محبوب ترین اپلیکیشنها تبدیل گشته و قابلیتهایی نظیر استوری، هایلایت و Reels را فراهم نموده است. اینستاگرام با داشتن بیشتر از یک میلیارد کاربر ماهانه فعال، در مقایسه با فیسبوک و توییتر قدرتمندتر است. از اخبار و سرگرمی گرفته تا سلامت و زیبایی، اینستاگرام انبوهی تصاویر در مورد موضوعات مختلف دارد و محبوبیت زیادی نزد بازاریابان پیدا کرده است.

۳- تیک تاک

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: رایگان

تیک تاک اپلیکیشن ویدیویی محبوبی است که توسط شرکت چینی بایت دنس برای ساخت و اشتراک گذاری ویدیو ساخته شده است. محبوبیت روز افزون تیک تاک را از این حقیقت میتوان دریافت که زمان روزانه سپری شدن در این اپلیکیشن ۵۲ دقیقه است و ۹۰ درصد کاربران به صورت روزانه به این اپلیکیشن دسترسی دارند. بایت دنس حالا یکی از باارزشترین استارتاپهای جهان است.

۴- اپلیکیشن Airbnb

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: پرداخت پول در هر بار رزرو

اپلیکیشن Airbnb خدمات رزرو مکان اقامت را فراهم می آورد و با داشتن میلیونها کاربر که خانه شان را به روی گردشگران باز می کنند، حضور جهانی دارد. این اپلیکیشن با کمک فناوری، امکان رزرو آنلاین را به سهولت فراهم نموده است و کاربران می توانند با استفاده از فیلترهای مختلف و همینطور بررسی فعالیتهایی که در منطقه میتوان انجام داد، مکان اقامتی مناسب را پیدا کنند.

۵- نت فلیکس

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: مجانی در ماه نخست و آغاز پرداخت هزینه اشتراک از ۱۰.۹۹ دلار

نت فلیکس یک اپلیکیشن ویدیو درخواستی اشتراکی است و امکان تماشای فیلم، سریال و مستند در دستگاههای مختلف را فراهم می آورد. وجود محتوای جالب و اشتراک تلفنی انحصاری، نت فلیکس را در زمره یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های موبایل قرار داده است. نت فلیکس در انتهای سال ۲۰۲۰ بیشتر از ۲۰۴ میلیون مشترک پولی داشت و ۴۷ درصد از آمریکاییها نت فلیکس را به سرویسهای پخش ویدیویی دیگر ترجیح می دهند. در دوران پاندمی که خیلی از افراد در خانه محبوس مانده اند، نت فلیکس شاهد افزایش اشتراکها و بینندگی در شرایط قرنطینه بوده و به یکی از پردانلودترین برنامه ها تبدیل گشته است.

۶- آمازون

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: پرداخت پول در هر بار سفارش خرید

آمازون یکی از بزرگترین غولهای فناوری چندملیتی است که خدمات پخش دیجیتال، رایانش ابری، تجارت الکترونیکی و هوش مصنوعی فراهم می آورد. این شرکت نمونه کاملی از نوآوری از راه فناوری است. آمازون در بخش تجارت، فرآیندهای منحصر زیادی را بوجود آورده که ارزش خاصی برای مشتریانشان فراهم نموده اند و فروشگاههای بدون پول یکی از آنهاست. این برنامه سبک بوده و استفاده از آن سریع است و به کاربران امکان می دهد انواع مختلف محصولات را بر اساس پارامترهای مختلف تنها با چند کلیک، پیدا کنند. اپلیکیشن تجارت الکترونیکی آمازون، تجربه خرید دیجیتالی به همراه کنترل ساده، تحویل سریع و گشت و گذار راحت را فراهم می آورد. حدود ۲۵ هزار فروشنده در آمازون با بیشتر از یک میلیون دلار فروش و ۲۰۰ هزار فروشنده با بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار فروش وجود دارد.

۷- یوتیوب

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: مجانی است اما محتوای پولی دارد

یوتیوب محبوب ترین پلت فرم ویدیویی جهان به حساب می آید و یکی از موفقترین اپلیکیشنهاست که گنجینه اخبار و سرگرمی آن به میلیونها تولیدکننده محتوا کمک می نماید محتوای منحصر را با مخاطبانشان به اشتراک گذارند. اپلیکیشن موبایلی یوتیوب به کاربران امکان می دهد مشترک ویدئوهای محبوبشان شده و به روزرسانی آنها را دریافت نمایند. دسترسی به یوتیوب از راه دستگاههای موبایل به کاربران امکان می دهد به اشتراک کانالها دسترسی پیدا کرده و سفارش ها و راهنماییهای مرتبی دریافت نمایند.

۸- دراپ باکس

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: یک مدل مجانی و یک مدل پولی دارد

دراپ باکس یک اپلیکیشن ذخیره ابری است که روی دستگاههای گوناگونی کار می کند و به اشتراک گذاری فایلها در یک تیم یا گروه کمک می نماید. حتی می توانید روی اسنادی که با دیگران به اشتراک می گذارید، دیدگاه خویش را ثبت کنید و به مرور هر آنچه به صورت آنلاین ذخیره کرده اید، بپردازید. یک مزیت بزرگ دراپ باکس این است که با هر اپلیکیشن و خدمات وب موجود می تواند یکپارچه شود بدون این که مشکل سازگاری داشته باشد. دراپ باکس همینطور برای بارگزاری از راه اپلیکیشن دسکتاپ یا موبایل محدودیت حجم فایل ندارد. کاربران پولی دراپ باکس در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۰ به ۱۴.۶ میلیون نفر در مقایسه با ۱۳.۲ میلیون نفر در مدت مشابه سال قبل رسیدند.

۹- اسپاتیفای

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: مجانی بوده و گزینه اشتراک انتخابی ماهانه دارد

اسپاتیفای یکی از محبوب ترین اپلیکیشنها در فضای موسیقی است و در بین اپلیکیشن های پخش موسیقی محبوب، جایگاه برتر را در اختیار دارد. اسپاتیفای مدام در حال ارتقای طراحی اپلیکیشن موبایل، کیفیت پخش و قابلیت اشتراک گذاری موسیقی است. این اپلیکیشن نسخه مجانی تحت پشتیبانی تبلیغات دارد در حالیکه در مدل اشتراکی، تبلیغات حذف می شود و کاربران به قابلیتهای بیشتری مانند وضعیت آفلاین برای دانلود آهنگها دسترسی خواهند داشت. اسپاتیفای در ۶۱ کشور موجود است و ۱۵۹ میلیون کاربر فعال. کتابخانه ای شامل ۳۵ میلیون آهنگ دارد. اسپاتیفای پادکست هم دارد و به بزرگترین پلت فرم پخش در جهان تبدیل گشته است.

۱۰- واتس اپ

موجود برای اندروید و iOS

قیمت: رایگان

واتس اپ در سال ۲۰۰۹ توسط برایان اکتون و جین کوم افتتاح شد و در سال ۲۰۱۴ به مبلغ ۱۹ میلیارد دلار به فیسبوک به فروش رسید. واتس اپ احیانا حالا احیانا در هر گوشی تلفن هوشمندی وجود دارد و یکی از پراستفاده ترین اپلیکیشنها و محبوب ترین اپلیکیشن های چت است و از ارتباط میان شبکه های تلفن بین المللی پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن بیشتر از ۱.۵ میلیارد کاربر جهانی دارد و رمزنگاری شده است. واتس اپ از ۱۹۳ کشور جهان در ۱۸۰ کشور حضور دارد که بزرگترین سهم در بین شبکه های اجتماعی و پیام رسان است. واتس اپ همینطور می تواند برای تماس های صوتی و تصویری مورد استفاده قرار گیرد و قابلیت آپدیت استاتوس را هم برای کاربرانش معرفی کرده است.

منبع:

1400/01/30
20:37:35
0.0 / 5
972
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب