هفته های خرید اینترنتی از كرمان شروع می شود

هفته های خرید اینترنتی از كرمان شروع می شود اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی اعلام نمود هفته های خرید اینترنتی در جهت پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه عرضه خدمات و فروش آنلاین و همینطور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی، از استان کرمان کار خویش را آغاز می کند.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی در جهت پشتیبانی از کسب وکارهای فعال در زمینه عرضه خدمات و فروش آنلاین و استفاده از این ظرفیت برای پشتیبانی از کسب و کارها و اصناف در استان ها و همینطور تشویق عموم مردم به خرید اینترنتی در نظر دارد تا از آغاز اسفند ماه طرح "هفته های خرید اینترنتی" را در کشور آغاز کند.
هفته های خرید اینترنتی ایران، عنوان رویدادی است که می کوشد با فراهم سازی بستر مناسب برای عرضه خدمات به سراسر شهرهای ایران، نه تنها گستره سرویسهای اینترنتی در حوزه های مختلف را برای همه مردم ایران دسترس پذیر سازد، بلکه فرصتی مناسب برای تمامی کسب وکارهای مجازی و کسب وکارهای استانی است تا در یک هم افزایی سازنده، خدمات خویش را به مخاطبان وسیع تر و متنوع تر عرضه کنند.
در این راستا اتحادیه کسب وکارهای مجازی اعلام نمود هفته های خرید اینترنتی از استان کرمان کار خویش را آغاز می کند و از تاریخ ۲ تا ۸ اسفند ماه در کرمان حضور دارند. کسب وکارهایی که عضو اتحادیه کسب وکارهای مجازی می باشند، می توانند در صورت تمایل و علاقه مندی در این رویداد شرکت کرده و خدمات خویش را شامل کالا یا هر محصول دیگری در معرض فروش قرار دهند.


کسب و کارها و پلت فرم های آنلاینی که در این رویداد حضور می یابند باید تسهیلات ویژه و تخفیف مناسب در اختیار کاربران استان خود قرار دهند. اتحادیه کسب وکارهای مجازی در نظر دارد این رویداد را در ۳۱ استان برگزار کند و طبق پیشبینی این طرح تا آبان ماه سال ۱۴۰۰ ادامه می یابد.
در این طرح، هدف این است که به اصناف آفلاین و فیزیکی هم کمک گردد تا آنها هم بتوانند از روند فروش عقب نمانده و با پیوستن به پلت فرم های فروشگاه های آنلاین اجناس خویش را به صورت اینترنتی به فروش برسانند، ازاین رو این اتحادیه از پلت فرم های آنلاین هم دعوت کرده تا با کاهش دستمزد و عرضه تخفیف زمینه حضور فروشگاه های آفلاین را در پلت فرم های آنلاین فراهم نمایند تا بتوانند اجناس خویش را در این رویداد در استان ها با تخفیف به مردم عرضه کنند.
کسب و کار ها برای شرکت در این رویداد می توانند به پنل خود در وبسایت اتحادیه کسب و کار های مجازی رجوع و ثبت نام کنند. همینطور کاربران می توانند با رفتن به وبسایت ecfestival.ir از خدمات و تخفیف های موجود بهره مند شوند.
منبع:

1399/11/30
18:17:06
0.0 / 5
874
تگهای مطلب: آنلاین , اینترنت , خدمات , سرویس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب