بهترین روش بیمه عمر

بهترین روش بیمه عمر عصر لینك: مهندس بختیار آهنی چندین سال در این زمینه تحقیق كرده و روشی ابداع كرده است كه با اطمینان كامل با اختلاف می توان گفت بهترین روش بیمه عمر است كه زندگی شما را متحول می سازد.


راز بیمه عمر که زندگی ما را متحول می کند و کسی به ما نمی گوید.

شرکت های بیمه به چه صورتی کار می کند؟

از بزرگترین شرکت بیمه در ایران یعنی تامین اجتماعی تا شرکت های دیگر مانند ایران، ملت، پاسارگاد و کارآفرین و دیگر شرکت های بیمه با این فرمول کار میکنند:

به ازای هر مقدار ورودی ماهیانه شما سودی معادل سود بانکی به شما تعلق میگیرد یعنی اگر شما هر ماه 500 هزار تومان به شرکت بیمه دهید آنها حدود 18 درصد سود سالیانه را برای شما در نظر میگیرند اما خوب هر ماه شما 500 هزار تومان به شرکت بیمه می دهید که بعد از یکسال پس انداز شما در بیمه 6 میلیون تومان میشود با احتساب سود سالیانه که حدود یک میلیون تومان است پول شما به آن 7 میلیون تومان تبدیل میشود. خب هر سال حدود 6 میلیون دیگر به پس انداز بیمه عمر شما اضافه میشود و دوباره سود 18 درصد که بعد از 10 سال پول بسیار زیادی می شود.

این روش را همه میدانند! آیا این بهترین روش است؟ اگر در کشور تورم نداشتیم بله بهترین روش بود اما الان روش خوبی نیست

بهترین روش چیست؟

مهندس بختیار آهنی چندین سال در این زمینه تحقیق کرده و روشی ابداع کرده است که در همه دنیا جواب می دهد و با اطمینان کامل با اختلاف میتوان گفت بهترین روش بیمه عمر است که زندگی شما را متحول می سازد.

روش طلایی بیمه عمر

اگر با همین 500 هزار تومان پولی که ماهیانه به شرکت های بیمه میدهید سهام همان شرکت ها در بورس را بخرید با نصف زمانی که آنها شما را بازنشسته می کنند میتوانیم خودتان را بازنشسته کنید!

اگر ما در بورس یک حساب باز کنیم و هر ماه پولی که قرار است به شرکت بیمه بپردازیم تا ما را بیمه عمرکند سهام شرکت های سود ده در بورس را خریداری کنیم و نگه داریم چندین برابر پولی که بیمه به ما میدهد می توانیم سود کنیم. برای مثال همین دو سال پیش هر سهام حدود 5 برابر شده است که می شود سالی 250 درصد رشد اما شرکت بورس فقط به ما 18 درصد سود می داد.

بذارید ادامه این روش طلایی را بگویم با سودی که از سهام میکنید در همان حساب بورسی طلا خریداری کنید می دانید طلا همیشه طلاست. بعد از یکسال میتوان مقداری از سود طلا و سهام تان را بیت کوین بخرید. با این روش من در کمتر از 5 سال خودم را بازنشسته کردم و حدودا ماهی ده میلیون به عنوان حقوق از سودهایم برداشت میکنم.

اگر به این روش باور ندارید میتوانید قیمت سهام شرکت های بیمه ای در ده سال گذشته را بررسی کنید و ببینید اگر آن زمان به جای پول دادن به شرکت های  بیمه سهام همان شرکت های بیمه را میخرید الان چندین برابر بیشتر آن پول که بیمه می دهد را داشتید. تازه من میگویم اگر سهام همان شرکت بیمه را میخریدید اگر سهام شرکت های خوب را میخرید که دیگر حساب خودتان را نمیدانستید.

اما الان همه میپرسند از کجا یاد بگیرم که این کار را انجام دهیم و وارد بورس شویم. جناب مهندس بختیار آهنی ابداع کننده این روش دوره های در همین زمینه را ایجاد کرده است که میتوانید کامل با این روش آشنا شوید. جناب مهندس خودش این روش را بصورت صد در صد تضمین می کند.

 

برای ورود به بورس دوره آموزشی آموزش بورس مهندس بختیار آهنی در سایت آموزش آنلاین ویکی چرا را شرکت کنید چون خیلی ساده توضیح دادند. هر کسی با این آموزش میتونه شروع کنه. و سوالی داشت در مورد این روش بیمه میتونه از خود مهندس در دوره برسیه تازه دوره برای همیشه در دسترس تون هست و می توانید استفاده کنید.

برای خرید و فروش و سرمایه گذاری در طلا یک دوره خیلی فوق العاده گذاشتن که باور نمیکنید که رازهای رو گفته که دیگه هیچوقت تو طلا ضرر نکنید.

اما شاه همه دوره ها دوره آموزش ارز دیجیتال که واقعا زندگی من را متحول کرد و مطمئنم در این دو سال ارزهای دیجیتال زندگی شما را هیچ، زندگی دنیا را متحول می کند.

در سایت ویکی چرا می توانید در مورد آموزش خیاطی، آموزش شیوه های مذاکره، درمان افسردگی شدید با روش دکتر مصطفی امیری، درمان بی خوابی با 113 شیوه توسط فلوشیپ اختلالات خواب و دهها موضوع دیگر نیز آموزش های کاربردی ببینید.

 

1399/11/06
23:52:36
0.0 / 5
1083
تگهای مطلب: رپورتاژ , آنلاین , حقوق , دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب