گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساكنان روستای نوقند

گزارش واعظی از پیگیری درخواست ساكنان روستای نوقند رئیس دفتر رئیس جمهوری با تکیه بر اینکه توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی از برنامه های محوری دولت می باشد، گزارشی از روند پیگیری درخواست ساکنان روستای نوقند استان خراسان جنوبی درباره تقویت آنتن دهی اینترنت همراه ارائه نمود.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با انتشار تصاویری از آغاز عملیات اجرایی تقویت آنتن دهی اینترنت همراه در یکی از روستاهای استان خراسان جنوبی، نوشت:
«توسعه ارتباطات در دولت تدبیر و امید، چه در زمانی که بنده مسئولیت داشتم و چه در دولت دوازدهم که آقای مهندس آذری جهرمی عهده دار مسئولیت شد، جزء راهبردهای اصلی دولت بوده. اهمیت این راهبرد و فواید آن، در روزهای کرونا خیلی خوب به چشم آمد.
تصویری که می بینید در ارتباط با آماده سازی زیرساخت نصب دکل تقویت اینترنت همراه در روستای نوقند در استان خراسان جنوبی است. چندی قبل یکی از ساکنان این روستا به نمایندگی از اهالی منطقه، در شبکه اینستاگرام، از بنده نسبت به تقویت آنتن دهی اینترنت همراه درخواست کمک کرد و من این مساله را به وزیر محترم ارتباطات منتقل کردم. خوشبختانه همان مخاطب، حالا با ارسال این دو تصویر اعلام نموده که مقدمات تقویت اینترنت همراه نوقند و روستاهای حومه در حال انجام و نسبت به حقیر و وزیر جوان ابراز لطف و محبت کرده است.
با وجود ازدیاد مشغله ها و کارهای مختلف، معمولاً تلاش می کنم پیام های مردم را در شبکه های اجتماعی که در آن حضور دارم، بخوانم. درخواست های گوناگونی مطرح می شود که بعضاً از توان من خارج است و شرمنده می شوم، اما درخواست هایی را که قابل تحقق هستند، حتما پیگیری می کنم.
نوقند سومین روستایی است که بعد از درخواست مخاطبان صفحه اینستاگرام از بنده و مساعدت وزیر محترم ارتباطات، صاحب اینترنت پرسرعت همراه می شود. توسعه و تسهیل ارتباطات روستایی البته جزء برنامه های محوری دولت می باشد و در این حوزه کارنامه وزارت ارتباطات درخشان بوده. با این همه ولی هنوز هستند روستاهایی که مشکلاتی از این قبیل دارند و امیدواریم تا آخر دولت، تعداد آنها به حداقل برسد.»
منبع:

1399/10/21
21:32:43
0.0 / 5
1252
تگهای مطلب: اینترنت , اینستاگرام , كاربر , وب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب