نخستین بازدید میدانی مدیرعامل سازمان بنادر پس ازحمله سایبری ناموفق

نخستین بازدید میدانی مدیرعامل سازمان بنادر پس ازحمله سایبری ناموفق مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بازدید میدانی و جهادی خویش را بعد از حمله سایبری ناموفق دشمنان انقلاب به سایت های بندری را به صورت جزء به جزء شروع كرد.به گزارش عصر لینک به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد در مسافرت یک روزه به هرمزگان و در بازدید از بندر شهیدرجایی با اشاره به اینکه تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه محموله های وارداتی در جریان است، خاطرنشان کرد: از آغاز سالجاری تابحال در تمامی بنادر تجاری کشور بالغ بر ۷۰ میلیون تن تخلیه و بارگیری انواع کالاها صورت گرفته است.
وی افزود: هیچ شرایطی سبب نشده حتی یک ساعت بنادر کشور گرفتار رکود و توقف شوند و تمامی اسکله ها و بنادر برای تخلیه و بارگیری انواع محموله ها فعال می باشند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اضافه کرد: در بنادر هرمزگان بخصوص بندر شهید رجایی، فعالیت ها بی وقفه ادامه دارد و از آغاز سالجاری تابحال بالغ بر ۳۶ میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا و ۶۷۰ هزار TEU تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر شهید رجایی صورت گرفته است.
راستاد تاکید کرد: به رغم تحریم ها و تهدیداتی که به صورت ناعادلانه و غیر قانونی بر کشور تحمیل شده و همینطور تلاش هایی که برای ایجاد مشکل در زمینه فعالیتهای بندری صورت می گیرد، روند حمل و نقل و تجارت دریایی کشورمان مناسب می باشد.
وی تصریح کرد: فعالیت ها و پروژه های توسعه ای در بنادر کشور با قوت به پیش می روند و عمدتاً در قالب برنامه زمان بندی است و امیدواریم تعداد قابل توجهی از پروژه های توسعه ای تا آخر سال جاری به بهره برداری برسند.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: بخشی از این سرمایه گذاری ها توسط سازمان بنادر و دریانوردی برای ایجاد زیربناها و زیرساخت های بندری انجام شده و بخش قابل توجهی از آن هم سرمایه گذاری بخش خصوصی در جهت ایجاد روبناها و تجهیزات بندری است.
گفتنی است، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی جهت بررسی روند عرضه خدمات در بندر امام خمینی (ره)، هرمزگان را به مقصد خوزستان ترک کرد.
خاطرنشان می شود چهارشنبه هفته گذشته برخی رسانه های ضد انقلاب مدعی حمله سایبری دشمنان به بنادر شده بودند که این اتفاق به توقف فعالیتهای بندری منجر شده است؛ در حالیکه علیرغم آنکه به علت تعطیلات آخر ماه صفر، نهادهای دولتی با تعطیلی سه روزه مواجه بودند، این حمله سایبری با هوشمندی فاوای سازمان بنادر ناکام ماند و خللی به تخلیه و بارگیری کالا از بنادر کشور وارد نشد.


منبع:

1399/07/27
21:40:47
1173
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب