تظاهرات كاركنان معترض آمازون مقابل منزل جف بزوس

تظاهرات كاركنان معترض آمازون مقابل منزل جف بزوس عصر لینك: گروهی از كاركنان فعلی و سابق شركت آمازون قصد دارند امروز عصر در مقابل منزل مجلل وی در بورلی هیلز كالیفرنیا تجمع و تظاهرات اعتراضی برگزار كنند.به گزارش عصر لینک به نقل از سی نت، این گروه که نام کنگره کارکنان ضروری را برای خود انتخاب نموده اند، همگی در گذشته یا حال در انبارهای بزرگ آمازون مشغول به کار بوده اند و با سیاست های سختگیرانه آمازون ضد کارکنان این شرکت و نیز نحوه مدیریت آمازون مخالف هستند.
آنان در جولای سال قبل نیز تجمع بزرگ اعتراض آمیزی را در مقابل منزل جف بزوس برگزار کرده و صدای اعتراض هزاران کارگر آمازون را به وی رساندند. معترضان امسال علاوه بر اعتراض به سیاست های آمازون در قبال کارگران قصد دارند به سیاست های زیست محیطی آمازون نیز اعتراض کنند. آنان می گویند این سیاست ها موجب تسریع در گرمایش کره زمین می شود.
کارکنان آمازون در سال های اخیر بارها مدیران ارشد این شرکت را به سبب ساعات کاری بسیار بالا، عدم امکان مرخصی گرفتن حتی در صورت بیماری، حجم بسیار زیاد کار که هیچ فرصتی برای استراحت و تجدید قوا باقی نمی گذارد، سختگیری برای حضور در محل کار حتی پس از شیوع ویروس کرونا و غیره مورد انتقادهای گسترده قرار داده اند.
معترضان قصد دارند در حین تظاهرات خود خواهان افزایش مالیات دریافتی از جف بزوس، افزایش حداقل دستمزد و سختی کار پرداختی به کارکنان آمازون و نیز تسهیل شرایط کاری و مرخصی در روزهای شیوع ویروس کرونا شوند. حداقل دستمزد پرداختی روزانه آمازون الان ۱۵ دلار در روز است که کارکنان آمازون می خواهند این رقم دو برابر شده و به ۳۰ دلار در روز افزایش یابد.
این افراد همین طور می گویند آمازون از افراد معترض انتقام گرفته و آنها را توبیخ و حتی اخراج می کند و این روند نیز در شرکت مورد اشاره باید متوقف شود. آمازون هنوز دراین زمینه واکنشی از خود نشان نداده است.


منبع:

1399/07/14
13:48:00
5.0 / 5
1312
تگهای مطلب: وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب