طبق گزارشی جدید؛

انبارهای رباتیك آمازون به كارگران لطمه می رسانند

انبارهای رباتیك آمازون به كارگران لطمه می رسانند عصر لینك: گزارشی جدید نشان میدهد میزان جراحت های كارگران آمازون در انبارهای رباتیك 50 درصد بیشتر از انبارهای معمولی است.به گزارش عصر لینک به نقل از انگجت، از سال ۲۰۱۴ میلادی آمازون کارآمدی و ایمنی انبارهای اتوماتیک خودرا به رخ شرکت های دیگر می کشد.
در این انبارها ربات ها در بخش های مختلف به کارمندان انسانی کمک می کنند.
اما حالا فاش شده اتوماسیون بیشتر به کارمندان این شرکت آزار می رساند. گزارش جدید «مرکز گزارش دهی تحقیقاتی»( Reveal ) نشان میدهد بین ۲۰۱۶تا۲۰۱۹ میلادی نرخ جراحت های جدی کارمندان آمازون در انبارهای رباتیک ۵۰ درصد بیشتر از انبارهای عادی بوده است.
همچنین این واحدها بیشترین میزان جراحت های کارگران را بین انبارهای آمازون داشتند. بعنوان مثال سال قبل در انبار رباتیک BF۱۳ در سیاتل نرخ جراحت میان ۱۰۰ کارگر۲۲ مورد گزارش شده بود.
این گزارش اشاره می کند چنین رقمی ۵ بار بالاتر از استانداردهای صنعتی و حتی متوسط آمازون است.
آنچه به جراحات بیشتر کارگران آمازون در انبارهای رباتیک منجر می شود، انتظارات غیر واقعی این شرکت از کارگران آنها است. بعنوان مثال قبلا گروهی از کارمندان این انبارها باید در هر ساعت ۱۰۰ بسته را اسکن می کردند. اما حالا آمازون از آنها انتظار دارد تا ۴۰۰ بسته را در همان بازه زمانی اسکن کنند. این کارمندان نمی توانند بدون لطمه به خود با ربات ها همکاری کنند.
طبق اطلاعات گزارش جراحات در انبارهای رباتیک این شرکت طی فصل خرید برای تعطیلات افزایش می یابد. در سال ۲۰۱۹ میلادی آمازون ۱۴ هزار مورد جراحت جدی در ۱۵۰ مرکز خود ثبت کرده است. همین طور نرخ جراحتها هر سال افزایش می یابد.
این درحالی است که بنظر می رسد آمازون علاقه ای به اطلاعات از قانونگذاران فدرال در این خصوص ندارد.


منبع:

1399/07/10
13:37:18
5.0 / 5
1321
تگهای مطلب: استاندارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب