راگ فون 3 با نرخ تازه سازی صفحه 160 هرتز عرضه می شود

راگ فون 3 با نرخ تازه سازی صفحه 160 هرتز عرضه می شود عصر لینك: در صورتیكه قبل از این اعلام شده بود گوشی راگ فون 3 ایسوس با نرخ تازه سازی صفحه 144 هرتز عرضه می شود، اما حالا مشخص شده این رقم تا 160 هرتز نیز قابل افزایش است.به گزارش عصر لینک به نقل از انگجت، منابع نزدیک به ایسوس می گویند این گوشی دارای یک قابلیت مخفی است که فعال کردن گزینه نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۰ هرتز را نیز ممکن می کند.
در حال حاضر این توانایی بر روی گوشیهای ایسوس در حال تست است و اعمال چنین قابلیتی بر روی نمایشگرهای گوشیهای هوشمند تاکنون بی سابقه بوده است. این امر اجرای بازی های ویدئویی اکشن و پرتحرک و نیز نمایش فیلم های سینمایی ماجراجویانه را بر روی نمایشگرهای این گوشی با کیفیت بیشتری ممکن می سازد.
برای فعال کردن این توانایی باید از اپلیکیشنی موسوم به اندروید دیبات بریج استفاده شده و سپس فرمان adb shell setprop debug.vendor.asus.fps.eng ۱ اجرا شود. سپس گوشی از نو راه اندازی شود تا نرخ تازه سازی صفحه ۱۶۰ هرتز فعال گردد.
این گوشی مقرر است ظرف چند روز آینده در اروپا ارائه شود و قیمت آن ۹۹۹ یورو اعلام شده است. گوشی مذکور در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ در آمریکا به بازار می آید.


منبع:

1399/05/07
15:11:34
5.0 / 5
2118
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب