به دلیل دوركاری؛

تقاضای مدیران برای نصب نرم افزارهای كنترل كارمندان افزایش یافت

تقاضای مدیران برای نصب نرم افزارهای كنترل كارمندان افزایش یافت به گزارش عصر لینك نتایج یك بررسی نشان داده است تقاضای رؤسا و مدیران ادارات مختلف برای خریداری و نصب نرم افزارهای كنترل و نظارت بر عملكرد كارمندان افزایش یافته است.به گزارش عصر لینک به نقل از زد دی نت، شیوع کرونا دورکاری را در خیلی از نقاط جهان افزایش داده و مدیران ادارات برای کسب اطمینان از فعالیت کارمندان و ردگیری آنی آنها به استفاده از نرم افزارهای کنترل و نظارت روی آورده اند.
طبق بررسی انجام شده توسط سایت تاپ تن وی پی ان، از ماه آوریل به این سو، نشان داده است تقاضا جهت استفاده از نرم افزارهای ردگیری کارکنان توسط رؤسای ادارات در مقایسه با ماه پیش از آن ۸۷ درصد افزایش یافته است. این افزایش تقاضا در ماه می نسبت به ماه آوریل هم ۷۱ درصد بوده است.
همچنین جستجوی کلیدواژه هایی همچون «ابزار کنترل دورکاری»، «چگونه کارمندان را از خانه کنترل کنیم» و غیره هم در اینترنت افزایش قابل ملاحظه ای نشان داده است.
کارشناسان اخطار می دهند استفاده از چنین نرم افزارهایی امکان دارد به نقض حریم شخصی و امنیت کاربران اینترنت و به خصوص کارمندان منجر شود و داده های خصوصی آنها به دلیل استفاده از نرم افزارهای معیوب یا دارای ابزار هک و جاسوسی مخفی به سرقت رود. بنابراین باید در زمینه استفاده از چنین ابزاری دقت شود.


منبع:

1399/04/08
21:05:30
5.0 / 5
2540
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب