اولین مسابقه تولید محصولات ابری آنلاین

اولین مسابقه تولید محصولات ابری آنلاین به گزارش عصر لینك مسابقه ابربازی كه ویژه تولید محصولات حوزه ابری است، به جای برگزاری حضوری به شكل آنلاین برگزار می شود.به گزارش عصر لینک به نقل از مهر، با عنایت به وضعیت کنونی و شیوع کرونا، دریافت جوایز نقدی و سرمایه گذاری روی تیم های برگزیده، حمایت های مالی و عرضه محصول به بازار از نتایج این مسابقه خواهد بود.
یزدان یزدی زاده، معمار اکوسیستم ابری آروان درباره این مسابقه می گوید: ابربازی رویدادی مسابقه محور با هدف تولید و توسعه محصولات ابری است که در آن با تشکیل تیم های کاری از بین داوطلبان برگزیده، با کمک دوره های آموزشی و راهنمایی مشاوران اکوسیستم فناوری کشور مقرر است برپایه MVP خواسته شده و با در اختیار داشتن زیرساخت ابر آروان، همینطور بهره مندی از تسهیلات فنی شرکای اجرایی مسابقه، محصولات متنوع ابری تولید شوند. این محصولات بیشتر به شکل SaaS و BPaaS خواهند بود.
شرکت کنندگان در مسابقه ابربازی متخصصان حوزه های برنامه نویسی، مارکتینگ، طراحی و توسعه کسب وکار هستند.
به گفته معمار اکوسیستم ابری آروان روند برگزاری این مسابقه آنلاین به قرار زیر است:
- ارزیابی ثبت نام کنندگان با شرکت در چالش آنلاین
متخصصان کسب وکاری در تاریخ ۱۹ اردیبهشت و متخصصان فنی، در تاریخ ۲۶ اردیبهشت در چارچوب یک چالش آنلاین ارزیابی خواهند شد.
- تیم سازی و انتخاب ایده
با توجه به نتیجه چالش، متخصصان برگزیده از تاریخ ۶ تا ۱۳ خرداد وارد پلت فرم آنلاین تیم سازی خواهند شد و با انتخاب ایده مورد علاقه شان اعضای تیم خویش را انتخاب خواهند کرد.
- تولید MVP
تیم های تشکیل شده به مدت سه ماه از تاریخ ۱۵ خرداد تا ۲۰ شهریور فرصت دارند با در اختیار داشتن منابع زیرساختی از ابر آروان و پادیوم، در کنار آموزش ها و راهنمایی مشاوران روی ایده مورد نظرشان کار کنند. در انتها این بخش خروجی ایده هر تیم با عنایت به خصوصیت های MVP هر محصول ارائه خواهد شد.
- ارزیابی پروژه ها
از تاریخ ۱۵ تا ۳۰ شهریور، تیم داوری، تمامی پروژه ها را مطابق شاخصهای استاندارد و از پیش تعریف شده، بررسی خواهند کرد.
- اعلام نتایج و اهدای جوایز
جوایز این مسابقه در تاریخ ۳ مهر اهدا خواهد شد. سه تیم برتر این مسابقه در مجموع ۵۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی و ۱۰ تیم برتر، از حمایت های مالی حامیان رویداد برخوردار می شوند.
یزدی زاده به ابعاد و پیچیدگی برگزاری چنین مسابقه ای و اهمیت خروجی این مسابقه به تولید محصولات ابری کاربردی که جای آنها در بازار ایران خالی است، اشاره نمود و از حامیان اجرایی این مسابقه نام برد و اظهار داشت: مجموعه شناسا در نقش شتاب دهنده و سرمایه گذار روی تیم های منتخب حضور دارد، تیم های رهنما کالج، کویرا و تسکولو همراهان اجرایی ما در برگزاری این رویداد خواهند بود. همینطور بانک پاسارگاد، فناپ و دانشگاه خاتم حامی مالی این مسابقه هستند.
براساس اطلاعات ثبت نامی این رویداد، تابحال بیشتر از هزار و پانصد داوطلب جهت شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کرده اند.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

1399/02/15
20:42:58
5.0 / 5
2661
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب