تمدید دوركاری كاركنان گوگل حداقل تا یك ماه دیگر!

تمدید دوركاری كاركنان گوگل حداقل تا یك ماه دیگر! عصر لینك: شمار زیادی از پرسنل و كاركنان گوگل حداقل تا اول ژوئن در سر كار خود حضور نیافته و به دوركاری خود ادامه خواهند داد.


به گزارش عصر لینک به نقل از ایسنا، ساندار پیچای مدیرعامل شرکت گوگل با ارسال ایمیلی به تمامی پرسنل و کارکنان تمامی شرکت های زیرمجموعه خود آگاهی داده که دفاتر و مراکز گوگل باتوجه به شرایط مختلف شیوع ویروس کرونا در شهرها و کشور های مختلف به صورت منطقه ای بازگشایی خواهد شد.
در این ایمیل همین طور اعلام شده است که تمامی کارمندانی که شغل، مسئولیت و فعالیت آنها نیازمند حضور فیزیکی در دفاتر و مراکز این شرکت نیست، ضرورتی ندارد که در سر کار خود حضور یابند و همچنان امکان فعالیت شان به صورت دورکاری از منزل تا حداقل اول ژوئن ۲۰۲۰ وجود خواهد داشت.
همزمان با شیوع گسترده و همه گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا خیلی از دولت های جهان با بیان وضعیت اضطراری و قرنطینه، به وضع محدودیت های جدی و سخت گیرانه برای تردد شهروندان خود روی آوردند و از سویی دیگر با تعطیلی کارخانه ها مدارس و دانشگاه ها، خیلی از شرکت های مختلف نیز از کارکنان خود درخواست نمودند که به صورت دورکاری و با بهره گیری از کامپیوتر های شخصی خود در منزل به کار و فعالیت شغلی خود ادامه دهند تا بدین ترتیب در قطع زنجیره انتقال انتشار این ویروس نقش مهمی را ایفا کنند.
طبق گزارش وب سایت سی نت، گوگل یکی از اولین شرکت های بزرگ جهان بود که از پرسنل خود درخواست نمود تا با عدم حضور خود در سرکار و ادامه دورکاری از خانه، مانع گسترش و انتقال بیشتر این بیماری کشنده شوند.
پیچای در ادامه ایمیل ارسالی خود این چنین نوشت: با آنکه ما از اولین شرکت های بودیم که بعد از شیوع ویروس کرونا امکان دورکاری کارمندان را فراهم کردیم، اما درباب بازگشت آنها به دفاتر گوگل بسیار محتاطانه عمل خواهیم کرد؛ به شکلی که برای تمامی مراکز مختلف خود در شهرها و کشورهای متعدد، دستور مشابهی را صادر نخواهیم کرد و بازگشت کارکنان باتوجه به شرایط، متفاوت خواهد بود.
منبع:

1399/02/12
20:26:55
5.0 / 5
2836
تگهای مطلب: كامپیوتر , گوگل , وب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب