تعلیق ۶۰۰ دامنه سواستفاده كننده از كرونا در انگلیس

تعلیق ۶۰۰ دامنه سواستفاده كننده از كرونا در انگلیس به گزارش عصر لینك موسسه نامینت كه وظیفه ثبت اسامی دامنه اینترنتی در انگلیس را بر عهده دارد، از تعلیق ۶۰۰ دامنه وبسایت اطلاع داده كه اخبار دروغ و اطلاعاتی غلط در مورد ویروس كرونا منتشر می كردند.به گزارش عصر لینك به نقل از زددی نت، این وبسایت ها كه با دامنه.uk فعالیت می نمایند ضمن گسترش ترس و وحشت از ویروس كرونا از راه انتشار اخبار دیگر تخلفات دیگری هم داشته اند.
از جمله این تخلفات می توان به فروش واكسن های جعلی درمان بیماری كرونا، فروش تجهیزات جعلی یا بی كیفیت برای حفاظت از ویروس كرونا یا جمع آوری كمك های خیریه با هدف كلاهبرداری از مردم اشاره نمود.
نامینت علاوه بر از دسترس خارج كردن وبسایت های متقلب و كلاهبردار، می خواهد مالكان و ثبت كنندگان دامنه را هم مورد پیگرد قضائی قرار دهد. همینطور مقرر است وبسایت هایی كه با مبحث یا عناوینی همچون ویروس كرونا یا كووید ثبت می شوند هم با دقت مورد بررسی قرار بگیرند تا دست به تخلف نزنند.
اگر چه هم اكنون بیشتر از ۶۰۰ وبسایت متخلف در انگلیس از دسترس خارج شده اند، اما امكان دارد با انجام بررسی های بیشتر تعداد وبسایت های مورد اشاره باز هم افزایش یابد.


منبع:

1399/01/22
13:15:40
5.0 / 5
3189
تگهای مطلب: اینترنت , كیفیت , وب , وبسایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب