راه اندازی وب سایت آمریكایی برای كاهش خرید كاغذ توالت

راه اندازی وب سایت آمریكایی برای كاهش خرید كاغذ توالت عصر لینك: هجوم مردم آمریكا برای خرید كاغذ توالت از فروشگاه های این كشور سبب راه اندازی وب سایتی شده كه به كاربران در مورد میزان موجودی آنها اطلاعات دقیقی می دهد.به گزارش عصر لینك به نقل از دیجیتال ترندز، هزاران نفر از مردم آمریكا این روزها در صف های طویل فروشگاه های زنجیره ای انبوهی از كاغذهای توالت را خریداری می كنند و موجب كمبود گسترده دراین زمینه شده اند. وب سایت «چقدر كاغذ توالت» به آدرس howmuchtoiletpaper.com با دریافت اطلاعاتی از هر كاربر به وی اعلام می كند كه ذخیره كاغذ توالت وی برای چند روز كافی است تا اشخاص بی خود برای خرید این كالا به فروشگاه ها هجوم نبرند.
كاربران پس از ورود به این وب سایت باید اعلام كنند چند كاغذ توالت دارند، هر روز بطور متوسط چند بار از سرویس بهداشتی استفاده می نمایند، تا وب سایت مورد اشاره برای آنها مشخص نماید ذخیره كاغذ توالت آنها برای چند روز استفاده كافیست.
به عنوان مثال كاربری كه دارای ۵ عدد كاغذ توالت است و هر روز بطور متوسط سه بار از سرویس بهداشتی استفاده می نماید، تا ۲۷ روز نیازی به خرید این محصول ندارد.
برای افزایش دقت محاسبات در این وب سایت گزینه های بیشتری نیز وجود دارند كه عبارتند از متوسط تعداد كاغذ مصرف شده در هر بار حضور در سرویس بهداشتی، تعداد كاغذهای هر بسته كه بطور پیش فرض ۱۶۰ عدد است، تعداد افراد ساكن در منزل، تعداد روز اعلام شده برای قرنطینه (به طور پیش فرض ۱۴ روز) و غیره. وب سایت مورد اشاره تاكنون توسط بیش از دو میلیون نفر در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.


منبع:

1399/01/03
11:58:57
5.0 / 5
3322
تگهای مطلب: دیجیتال , سرویس , كاربر , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب