نگرانی غول های تكنولوژی از ضعف هوش مصنوعی در نبود متخصصان!

نگرانی غول های تكنولوژی از ضعف هوش مصنوعی در نبود متخصصان! به گزارش عصر لینك بعضی از غول های تكنولوژی اخیرا در مورد خطاهای هوش مصنوعی برای حذف اشتباهی محتوا در شبكه های اجتماعی اخطار داده و ابراز نگرانی كرده اند.


به گزارش عصر لینك به نقل از ایسنا، از آنجایی كه خیلی از شركت های بزرگ همچون غولهای تكنولوژی نظیر گوگل، فیسبوك و توئیتر همگی از كارمندان و پرسنل خود درخواست كرده اند كه تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس كرونا به صورت دوركاری از منزل خود به كار و فعالیتهای شغلی خود بپردازند، الان نگرانی های جدیدی در خصوص حذف اشتباهی بعضی از محتواهای اینترنتی موجود در شبكه های اجتماعی توسط هوش مصنوعی به وجود آمده است؛ چون كه معمولاً در مورد شناسایی و تشخیص برخی محتواهای مورددار توسط فناوری هوش مصنوعی، حذف آنها با تایید كارمندان و متخصصان و پرسنل مربوطه انجام می شد و در صورتیكه معلوم و مشخص می شد كه این محتوای شناسایی شده ناقض برخی قوانین نظیر حریم خصوصی كاربران باشد، از پلت فرم شبكه اجتماعی مربوطه حذف می شود.
اما حالا كه تمامی ادارات و شركت های غول های تكنولوژی خالی از كارمند و متخصص شده است، به نظر می آید كه كنترل محتواهای شبكه های اجتماعی تنها توسط فناوری هوش مصنوعی امكان پذیر نیست بلكه نیازمند نظارت و تخصص متخصصان هم هست كه دیگر تحت تأثیر شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا در ادارات خود حضور ندارند.
طبق گزارش رویترز، از زمان شیوع گسترده ویروس كرونا خیلی از غول های تكنولوژی نظیر اپل، گوگل، فیسبوك و توییتر در كنار سایر ادارات خصوصی و دولتی در آمریكا و بسیاری دیگر از كشورهای دیگر، از تمامی كارمندان خود درخواست كرده اند كه به صورت دوركاری با كامپیوتر های شخصی خود در منزل به كار و فعالیتهای شغلی خود بپردازند.1398/12/27
19:18:48
3260
5.0 / 5
این پست عصر لینک را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب