كرونا عرضه آیفون 12 را به تاخیر می اندازد؟

كرونا عرضه آیفون 12 را به تاخیر می اندازد؟ عصر لینك: تازه ترین گزارش های انتشار یافته حاكی از آنست كه شیوع ویروس كرونا و محدودیت شدید در پروازهای بین المللی سبب به تاخیر افتادن عرضه آیفون 12 خواهد شد.


به گزارش عصر لینك به نقل از یكی از كارمندان سابق اپل و كارشناسان زنجیره تامین این شركت آمریكایی، اعلام نموده است كه شیوع ویروس خطرناك و كشنده كرونا در چین و بسیاری دیگر از نقاط جهان كه منجر به اعمال محدودیت های شدیدی در پروازهای بین المللی شده است، احتمالاً تولید و عرضه گوشیهای جدید آیفون را به تعویق خواهد انداخت.
از آنجاكه هرساله مهندسان طراحان و كارشناسان اپل در اولین ماه های سال به چین سفر می كردند تا در مورد تولید گوشیهای آیفون با شركای چینی خود همچون شركت فاكسكان كه الان بزرگترین و اصلی ترین كارخانه تولید آیفون در جهان محسوب می شود، مذاكره كنند حالا بنظر می رسد كه این اتفاق به سبب شیوع ویروس كرونا و لغو خیلی از سفرها و پروازهای بین المللی، با تأخیر صورت خواهد گرفت.
البته در این گزارش ذكر شده كه تمامی این اطلاعات فقط یك احتمال است و هنوز جزئیات مستندی در مورد وضعیت كنونی تولید و عرضه گوشیهای آیفون منتشر نشده است.
همزمان با شیوع گسترده ویروس كرونا، خیلی از كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام نمودند كه این مسئله برای شركت های تكنولوژی و تولیدكنندگان موبایل در جهان بحران بزرگی را ایجاد خواهد كرد، چونكه آنها دیر یا زود تحت تاثیر این اتفاق ناگوار قرار خواهند گرفت.
كارخانه پاكستان بعنوان بزرگترین تولیدكننده گوشیهای آیفون و برخی دیگر از محصولات اپل از اوایل ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی به سبب شیوع گسترده كرونا در چین تعطیل شد كه بنظر می رسد این مسئله به شدت اپل را متضرر خواهدنمود و همانطور كه خیلی از مفسرین عنوان كرده بودند این شركت قادر نخواهد بود به درآمدهای مورد نظر و پیش بینی شده خود در سه ماهه نخست سال جاری میلادی نائل شود.
منبع:

1398/12/09
23:05:49
5.0 / 5
3845
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
asrelink.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عصر لینك محفوظ است

عصر لینك

معرفی وبسایتهای خوب